Ekipa DPM Suha krajina zmagala na državnem in regijskem kvizu »Mladi in kmetijstvo«

Ekipa DPM Suha krajina zmagala na državnem in regijskem kvizu »Mladi in kmetijstvo«

Dopolnilne dejavnosti, Dopolnilne dejavnosti na kmetiji, Ekološko kmetijstvo, Agrarna ekonomika  | 

Na državnem kvizu »Mladi in kmetijstvo« v Velikih Laščah je v soboto, 13. aprila zasluženo zmagala ekipa Društva podeželske mladine Suha krajina, saj je pokazala veliko znanja in zmagala že na regijskem kvizu. Tako si je z zmago zopet po dveh letih priborila organizacijo državnega kviza MIK v Suhi krajini.

Ključne besede: Mladi in kmetijstvo, državni kviz, regijski kviz, DPM tekmovalne ekipe, društva podeželske mladine (DPM), strokovna komisija, Dolenjska, Posavje

Prispevek iz tekmovanja

Nazaj

Prihajajoči dogodki

Dopolnilne dejavnosti

Senzorično ocenjevanje suhomesnatih izdelkov

23. 03. 2026 ob 09:00

Šmihelska cesta 14, 8000 Novo mesto (...

Z namenom pridobivanja novih znanj s področja pravilnih postopkov pri predelavi in zagotavljanju kakovostnih mesnih izdelkov vas vabimo, da se udeležite delavnice »Vodeno senzorično ocenjevanje suhomesnatih izdelkov, zagotavljanje kakovosti ter pravilno označevanje mesnih izdelkov«.