Oddelek za kmetijsko svetovanje


JAVNA SLUŽBA KMETIJSKEGA SVETOVANJA

Delovni čas: 7:00 - 15:00

Uradne ure specialisti: ponedeljek 11:00 - 15:00

Uradne ure izpostave:

          ponedeljek 8:00 - 12:00

          sreda 8:00 - 15:00

          petek 8:00 - 12:00

Uradne ure v pisarnah Semič in Žužemberk:

          sreda 8:00 - 14:00

       
  Damijan Vrtin vodja oddelka za kmetijsko svetovanje
      Šmihelska cesta 14, 8000 Novo mesto
      fax (07) 373 05 90
      tel (07) 373 05 78
      mtel 051 343 126
      damijan.vrtin@kgzs-zavodnm.si
SPECIALISTI
       
  Stanislav Bevc specialist II - živinoreja, tudi ekološko
      Šmihelska cesta 14, 8000 Novo mesto
      fax (07) 373 05 90
      tel (07) 373 05 81
      mtel 031 802 780
      stanislav.bevc@kgzs-zavodnm.si
       
  Andreja Brence specialist II - sadjarstvo, tudi ekološko
      Šmihelska cesta 14, 8000 Novo mesto
      fax (07) 373 05 90
      tel (07) 373 05 75
      mtel 051 343 127
      andreja.brence@kgzs-zavodnm.si
       
mag. Zdenka Kramar specialist II - razvoj podeželja
      Šmihelska cesta 14, 8000 Novo mesto
      fax (07) 373 05 90
      tel (07) 373 05 74
      mtel 041 769 614
      zdenka.kramar@kgzs-zavodnm.si
       
   Helena Gramc specialist II - agrarna ekonomika
      Šmihelska cesta 14, 8000 Novo mesto
      fax (07) 373 05 90
      tel (07) 373 05 74
      mtel 051 687 808
      helena.gramc@kgzs-zavodnm.si
       
  Mateja Strgulec specialist II - poljedelstvo in travništvo, tudi ekološko
      Šmihelska cesta 14, 8000 Novo mesto
      fax (07) 373 05 90
      tel (07) 373 05 76
      mtel 051 343 122
      mateja.strgulec@kgzs-zavodnm.si
       
  Martin Mavsar specialist II - kmetijska tehnika in sadjarstvo
      Šmihelska cesta 14, 8000 Novo mesto
      fax (07) 373 05 90
      tel (07) 373 05 87
      mtel 031 200 618
      martin.mavsar@kgzs-zavodnm.si
       
  Natalija Pelko specialist II - zelenjadarstvo, tudi ekološko
      Šmihelska cesta 14, 8000 Novo mesto
      fax (07) 373 05 90
      tel (07) 373 05 89
      mtel 041 788 931
      natalija.pelko@kgzs-zavodnm.si
       
  Anja  Mežan specialist II - živinoreja
      Šmihelska cesta 14, 8000 Novo mesto
      fax (07) 373 05 90
      tel (07) 373 05 85
      mtel 051 687 817
      anja.mezan@kgzs-zavodnm.si
       
  Ivanka Badovinac specialist II - vinarstvo, tudi ekološko
      Šmihelska cesta 14, 8000 Novo mesto
      fax (07) 373 05 90
      tel (07) 373 05 77
      mtel 051 338 213
      ivanka.badovinac@kgzs-zavodnm.si
       
  Jernej Martinčič specialist II - vinogradništvo, tudi ekološko
      Šmihelska cesta 14, 8000 Novo mesto
      fax (07) 373 05 90
      tel (07) 373 05 72
      mtel 051 418 118
      jernej.martincic@kgzs-zavodnm.si
       
 
       
Izpostava Brežice
       
  Milena Rožman koordinator II - vodja izpostave
      Cesta prvih borcev 41, 8250 Brežice
      fax (07) 496 64 80
      tel (07) 496 11 65
      mtel 041 319 601
      milena.rozman@kgzs-zavodnm.si
       
  Marija Levak terenski kmetijski svetovalec I - kmečka družina in dopolnilne dejavnosti
      Cesta prvih borcev 41, 8250 Brežice
      fax (07) 496 64 80
      tel (07) 496 11 65
      mtel 051 687 803
      marija.levak@kgzs-zavodnm.si
       
  Jože Baznik terenski kmetijski svetovalec I
      Cesta prvih borcev 41, 8250 Brežice
      fax (07) 496 64 80
      tel (07) 496 11 65
      mtel 041 375 730
      joze.baznik@kgzs-zavodnm.si
       
  Vinko Brkovič terenski kmetijski svetovalec I
      Cesta prvih borcev 41, 8250 Brežice
      fax (07) 496 64 80
      tel (07) 496 11 65
      mtel 051 687 801
      vinko.brkovic@kgzs-zavodnm.si
       
  Andrej Golob

terenski kmetijski svetovalec II

      Začasno na izpostavi Krško
      Cesta prvih borcev 41, 8250 Brežice
      fax (07) 496 64 80
      tel (07) 496 11 65
      mtel 051 687 802
      andrej.golob@kgzs-zavodnm.si
       
Izpostava Črnomelj - Metlika
       
  Bernarda Stariha koordinator II - vodja izpostave
      Kolodvorska 34, 8340 Črnomelj
      fax (07) 305 62 11
      tel (07) 305 62 10
      mtel 041 319 602
      bernarda.stariha@kgzs-zavodnm.si
       
  Andreja Absec terenski kmetijski svetovalec I - kmečka družina in dopolnilne dejavnosti
      Kolodvorska 34, 8340 Črnomelj
      fax (07) 305 62 11
      tel (07) 305 62 10
      mtel 051 687 804
      andreja.absec@kgzs-zavodnm.si
       
  Darinka  Slanc terenski kmetijski svetovalec II
      Kolodvorska 34, 8340 Črnomelj
      fax (07) 305 62 11
      tel (07) 305 62 10
      mtel 041 319 604
      darinka.slanc@kgzs-zavodnm.si
       
   Ana Bahor terenski kmetijski svetovalec I
       Kolodvorska 34, 8340 Črnomelj
       fax (07) 305 62 11
       tel (07) 305 62 10
      mtel 041 372 821
      ana.bahor@kgzs-zavodnm.si
       
  Tatjana Kmetič Škof terenski kmetijski svetovalec I
      Mestni trg 24, 8330 Metlika
      fax (07) 363 60 61
      tel (07) 363 60 60
      mtel 031 758 280
      tatjana.kmetic-skof@kgzs-zavodnm.si
       
  Margareta Vardijan terenski kmetijski svetovalec II
      Mestni trg 24, 8330 Metlika
      fax (07) 363 60 61
      tel (07) 363 60 60
      mtel 051 687 806
      margareta.vardijan@kgzs-zavodnm.si
       
Izpostava Krško
  Viktor Kožar koordinator II - vodja izpostave
      Cesta krških žrtev 52, 8270 Krško
      fax (07) 490 22 13
      tel (07) 490 22 10
      mtel 041 319 603
      viktor.kozar@kgzs-zavodnm.si
       
  Branka Radej Koren terenski kmetijski svetovalec I
      Cesta krških žrtev 52, 8270 Krško
      fax (07) 490 22 13
      tel (07) 490 22 10
      mtel 051 687 809
      branka.radej-koren@kgzs-zavodnm.si
       
mag.  Ana Nuša Kunej terenski kmetijski svetovalec I - kmečka družina in dopolnilne dejavnosti
      Cesta krških žrtev 52, 8270 Krško
      fax (07) 490 22 13
      tel (07) 490 22 10
      mtel 051 687 810
      ana-nusa.kunej@kgzs-zavodnm.si
       
  Matjaž Vojtkovszky terenski kmetijski svetovalec II
      Cesta krških žrtev 52, 8270 Krško
      fax (07) 490 22 13
      tel (07) 490 22 10
      mtel 051 687 811
      matjaz.vojtkovszky@kgzs-zavodnm.si
       
  Sabina Omerzu terenski kmetijski svetovalec II
      Cesta krških žrtev 52, 8270 Krško
      fax (07) 490 22 13
      tel (07) 490 22 10
      mtel 051 616 541
      sabina.omerzu@kgzs-zavodnm.si
       
Izpostava Novo mesto
       
  Jožica Srebrnjak koordinator II - vodja izpostave
      Šentjernejska c. 6, 8000 Novo mesto
      fax (07) 373 05 90
      tel (07) 332 19 42
      mtel 041 319 605
      joza.srebrnjak@kgzs-zavodnm.si
       
  Vlasta Darovic terenski kmetijski svetovalec II
      Šentjernejska c. 6, 8000 Novo mesto
      fax (07) 373 05 90
      tel (07) 332 19 42
      mtel (051) 692 403
      vlasta.darovic@kgzs-zavodnm.si
       
  Mojca Hrovat terenski kmetijski svetovalec II
      Šentjernejska c. 6, 8000 Novo mesto
      fax (07) 373 05 90
      tel (07) 332 19 42
      mtel 051 692 402
      mojca.hrovat@kgzs-zavodnm.si
       
  Katica Kregar terenski kmetijski svetovalec II
      Šentjernejska c. 6, 8000 Novo mesto
      fax (07) 373 05 90
      tel (07) 332 19 43
      mtel 051 687 812
      katica.kregar@kgzs-zavodnm.si
       
  Terezija Lavrič terenski kmetijski svetovalec I - kmečka družina in dopolnilne dejavnosti
      Šentjernejska c. 6, 8000 Novo mesto
      fax (07) 373 05 90
      tel (07) 373 05 96
      mtel 051 687 821
      terezija.lavric@kgzs-zavodnm.si
       
  Katarina Vovk terenski kmetijski svetovalec I
      Šentjernejska c. 6, 8000 Novo mesto
      fax (07) 373 05 90
      tel (07) 332 19 43
      mtel 051 687 820
      katarina.vovk@kgzs-zavodnm.si
       
Izpostava Sevnica
       
  Franc Živič koordinator III - vodja izpostave
      Glavni trg 25, 8290 Sevnica
      fax (07) 81 41 725
      tel (07) 814 17 25
      mtel 041 319 606
      franc.zivic@kgzs-zavodnm.si
       
  Elena Šatej-Zaman terenski kmetijski svetovalec I
      Glavni trg 25, 8290 Sevnica
      fax (07) 8141 725
      tel (07) 81 41 725
      mtel 051 687 816
      elena.zaman-satej@kgzs-zavodnm.si
       
  Slavka Grobelnik, mag. terenski kmetijski svetovalec I - kmečka družina in dopolnilne dejavnosti
      Ob sredah prisotna na izpostavi Krško
      Glavni trg 25, 8290 Sevnica
      fax (07) 81 41 725
      tel (07) 814 17 25
      mtel 051 687 814
      slavka.grobelnik@kgzs-zavodnm.si
       
  Vladimir Sotošek terenski kmetijski svetovalec I
      Glavni trg 25, 8290 Sevnica
      fax (07) 81 41 725
      tel (07) 814 17 25
      mtel 051 687 815
      vladimir.sotosek@kgzs-zavodnm.si
       
 
Izpostava Trebnje
       
   Ana  Moder koordinator II - vodja izpostave
      Temeniška pot 1, 8210 Trebnje
      fax (07) 373 05 90
      tel (07) 346 06 70
      mtel 051 687 818
      ana.moder@kgzs-zavodnm.si
       
   Vinko  Merzel terenski kmetijski svetovalec II
      Temeniška pot 1, 8210 Trebnje
      fax (07) 373 05 90
      tel (07) 346 06 70
      mtel 051 687 807
      vinko.merzel@kgzs-zavodnm.si
       
  Anton Zupančič terenski kmetijski svetovalec I
      Temeniška pot 1, 8210 Trebnje
      fax (07) 373 05 90
      tel (07) 346 06 73
      mtel 051 687 819
      anton.zupancic@kgzs-zavodnm.si
       
  Polonca Seničar terenski kmetijski svetovalec I
      Temeniška pot 1, 8210 Trebnje
      fax (07) 373 05 90
      tel (07) 346 06 73
      mtel 051 692 401
      polonca.senicar@kgzs-zavodnm.si
       

laboratorij

Delovni čas
enološkega laboratorija

pon.-pet.: 7 - 15 ure

Usposabljanje za ravnanje s FFS